Soubory ke stažení
SN/SL 70
Fischer&Fischer SN/SL 70 jsou stojanové dvoupásmové reprosoustavy s bassreflexem.
Zakázkově vyráběný výškový měnič s průměrem 28mm od dánského výrobce Scan-Speak má hedvábnou kalotovou membránu, magnetický systém SD-2 s měděnými prstenci pro snížení zkreslení a optimalizovanou zadní komoru.
Středobasový měnič od norského výrobce SEAS o průměru 145mm je konstruován pro zvládnutí extrémních výchylek, používá speciálně profilovanou a tlumenou hliníkovou membránu, měděný linearizační prstenec v magnetickém obvodu a lehkou cívku z poměděného hliníku. Litý hořčíkový koš poskytuje díky sofistikované konstrukci perfektní chlazení cívky i při enormním zatížení, zároveň minimalizuje jakékoliv akustické pazvuky.
Terminály pro připojení kabelů od prestižního výrobce RSV Ruhstrat jsou instalované na antirezonanční desce z masivního hliníku.
Reprosoustavy se vyrábějí na zakázku v Německu, materiálem skeletu je půl miliardy let stará, prvotřídní břidlice. Varianta SN je vyrobena z desek přírodní břidlice, která má povrchovou strukturu přirozeného lomu kamene. Verze SL má ozvučnici vyrobenou z desek povrchově broušených - a nalakovaných ve volitelném odstínu palety RAL. Jako doplněk lze dokoupit i magnetické krycí mřížky a originální stojany, pro které má reprosoustava závitovou montážní přípravu.
Technické parametry
| Systém | dvoupásmový, bassreflex |
| Výškový reproduktor | 1x 28mm, měkká hedvábná kalota, SD-2 motor |
| Středobasový reproduktor | 1x 146mm, membrána ze slitiny hliníku s velkým lineárním zdvihem |
| Frekvenční rozsah (+/- 3dB) | 45 - 25.000Hz |
| Citlivost (1W / 1m) | 86dB |
| Maximální akustický tlak (SPL) | 105dB |
| Jmenovitá impedance | 4Ω |
| Výhybka | 2. řádu, impedančně korigovaná |
| Bassreflex | přední |
| Terminály | Single-Wire |
| Materiál ozvučnice | desky z přírodní břidlice, kombinace tloušťky 15 - 20mm |
| Provedení | SN - přírodní břidlice, SL - broušený povrch s lakem dle vlastního výběru, nebo z palety RAL |
| Volitelné příslušenství | originální stojany, krycí mřížky |
| Rozměry v mm (š x v x h) | 190 x 330 x 250 |
| Hmotnost | 17,5kg / ks |
SN/SL 70
Fischer&Fischer SN/SL 70 jsou stojanové dvoupásmové reprosoustavy s bassreflexem.
Zakázkově vyráběný výškový měnič s průměrem 28mm od dánského výrobce Scan-Speak má hedvábnou kalotovou membránu, magnetický systém SD-2 s měděnými prstenci pro snížení zkreslení a optimalizovanou zadní komoru.
Středobasový měnič od norského výrobce SEAS o průměru 145mm je konstruován pro zvládnutí extrémních výchylek, používá speciálně profilovanou a tlumenou hliníkovou membránu, měděný linearizační prstenec v magnetickém obvodu a lehkou cívku z poměděného hliníku. Litý hořčíkový koš poskytuje díky sofistikované konstrukci perfektní chlazení cívky i při enormním zatížení, zároveň minimalizuje jakékoliv akustické pazvuky.
Terminály pro připojení kabelů od prestižního výrobce RSV Ruhstrat jsou instalované na antirezonanční desce z masivního hliníku.
Reprosoustavy se vyrábějí na zakázku v Německu, materiálem skeletu je půl miliardy let stará, prvotřídní břidlice. Varianta SN je vyrobena z desek přírodní břidlice, která má povrchovou strukturu přirozeného lomu kamene. Verze SL má ozvučnici vyrobenou z desek povrchově broušených - a nalakovaných ve volitelném odstínu palety RAL. Jako doplněk lze dokoupit i magnetické krycí mřížky a originální stojany, pro které má reprosoustava závitovou montážní přípravu.
Technické parametry
| Systém | dvoupásmový, bassreflex |
| Výškový reproduktor | 1x 28mm, měkká hedvábná kalota, SD-2 motor |
| Středobasový reproduktor | 1x 146mm, membrána ze slitiny hliníku s velkým lineárním zdvihem |
| Frekvenční rozsah (+/- 3dB) | 45 - 25.000Hz |
| Citlivost (1W / 1m) | 86dB |
| Maximální akustický tlak (SPL) | 105dB |
| Jmenovitá impedance | 4Ω |
| Výhybka | 2. řádu, impedančně korigovaná |
| Bassreflex | přední |
| Terminály | Single-Wire |
| Materiál ozvučnice | desky z přírodní břidlice, kombinace tloušťky 15 - 20mm |
| Provedení | SN - přírodní břidlice, SL - broušený povrch s lakem dle vlastního výběru, nebo z palety RAL |
| Volitelné příslušenství | originální stojany, krycí mřížky |
| Rozměry v mm (š x v x h) | 190 x 330 x 250 |
| Hmotnost | 17,5kg / ks |

Katalogový list SN/SL 70